• Polski
  • English

Zakończenie rekrutacji na programy wymiany wakacyjnej w USA – 30 marca 2017

Już tylko do 30 marca  można zgłaszać się na wakacyjne wymiany studenckie w Stanach Zjednoczonych. Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Polska zapraszają do aplikowania na wymiany, które odbywają się w miesiącach czerwiec – wrzesień 2017 roku , czyli nie kolidują ze studiami . Studenci mają także uproszczone procedury wizowe , a pracodawcy amerykańscy od 20 lat zatrudniają studentów z polskich uczelni wyższych, w tym od 4 lat z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Aplikacja online są dostępne pod adresem: https://footprints.ccusa.com/
Należy wybrać program Work Experience Summer 2017 , następnie studencki reprezentant na danej uczelni kontaktuje się z kandydatem i przeprowadza przez proces rekrutacyjny.

Więcej informacji udziela reprezentant regionalny:
Marek Witkowski
506 761 744
marekw@ccusa.com.pl

/Studenckie programy wakacyjnej wymiany kulturowej są desygnowane przez Departament Stanu Stanów Zjednoczonych, oznaczenie wizy J1, promesa wizowa DS2019, sponsor wizy CCUSA. Od 1986 roku w ciągu 30 lat do ponad 1200 pracodawców wyjechało już ponad 440 000 studentów z 62 krajów. Student jest pod opieką sponsora wizowego od procesu aplikacyjnego poprzez sam wyjazd aż do powrotu do kraju macierzystego, 24 godziny na dobę. Więcej informacji na stronie internetowej Ambasady: https://pl.usembassy.gov/pl/program-summer-work-travel-swt/

Studenckie wymiany wakacyjne USA zakonczenie rekrutacji UMK

http://www.hum.umk.pl/wp-content/uploads/2017/03/Studenckie-wymiany-wakacyjne-USA-zakoÅ„czenie-rekrutacji-UMK.jpg