Viorel Proteasa prelegentem na seminarium Zakładu Socjologii Nauki IS

Zakład Socjologii Nauki Instytutu Socjologii zaprasza wszystkich zainteresowanych na dwa seminaria naukowe poświęcone badaniom nad szkolnictwem wyższym. Naszym gościem i prelegentem będzie Viorel Proteasa, wykładowca na Wydziale Nauk Politycznych na Zachodnim Uniwersytecie w Timişoarze (Universitatea de Vest din Timișoara, Rumunia) oraz dyrektor Centrum ds. Polityki Publicznej.

Seminaria odbędą się 09.05 o godzinie 9.15 oraz 13 w sali 205, a każde z nich będzie poświęcone innemu zagadnieniu.
Temat seminarium o 9.15 – „On employability of university graduates. The employability of social science graduates between normative definitions and empirics”.
Temat seminarium o 13.00„On development of student organizations in Romania through the lenses of organizational studies”.