Konkurs językowy „Mistrz Języka Specjalistycznego”

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UMK serdecznie zaprasza studentów II roku studiów stacjonarnych do wzięcia udziału w I edycji konkursu „Mistrz Języka Specjalistycznego”, który odbędzie się 24 maja 2018 r. (godzina i miejsce zostaną podane w późniejszym terminie na stronie SPNJO).

Wszyscy laureaci otrzymają dyplom oraz wpis do suplementu dyplomu ukończenia studiów. Zwycięzca Konkursu (I miejsce) będzie miał podniesioną ocenę końcową z lektoratu (semestr letni) o jedną ocenę.  Przewidywane są nagrody rzeczowe.

Wszyscy studenci biorący udział w Konkursie otrzymają certyfikat uczestnictwa.

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem konkursu (plik do pobrania na stronie SPNJO) oraz do dnia 27 kwietnia 2018 złożyć u wykładowcy prowadzącego Państwa lektorat wypełniony formularz zgłoszeniowy (plik do pobrania na stronie SPNJO).

Dodatkowych informacji (np. na temat materiałów przygotowujących do konkursu) udzielają wykładowcy prowadzący lektorat.