Dzień otwarty dla kandydatów na Psychologię

11 kwietnia br. o godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie zainteresowanych studiami psychologicznymi z pracownikami i studentami Katedry Psychologii Wydziału Humanistycznego UMK.

Spotkanie będzie miało miejsce w Collegium Humanisticum (aula Ip).
ul. W. Bojarskiego 1

Przebieg spotkania

11.00 – 11.15 prof. Maria Lewicka – Kierownik Katedry opowie o tym jak są zorganizowane studia psychologiczne w Toruniu oraz przedstawi pracowników prowadzących zajęcia.

11.15 – 11.35 dr Aleksandra Cisłak – Kierownik specjalizacji Psychologia Społeczna i Środowiskowa – przybliży czym zajmuje się psychologia społeczna oraz psychologia środowiskowa.

11.35 – 11.55 dr Monika Lewandowska – Kierownik specjalizacji Neuropsychologia – opowie o badaniach oraz pracy neuropsychologów.

11.55 – 12.10 przerwa

12.10 – 12.20 Studenci psychologii opowiedzą co sądzą o studiach i jak studiuje się psychologię na UMK.

12.20 – 12.40 prof. Sławomir Czachowski – Kierownik specjalizacji Psychologia Kliniczna – przybliży jak wynika z ankiet najbardziej popularną wśród kandydatów dziedzinę psychologii – Psychologię Kliniczną

12.40 – 13.00 prof. Maciej Trojan – Kierownik specjalizacji Stosowana Psychologia Zwierząt – opowie czym zajmuje się Etologia i Psychologia Porównawcza i czego można się nauczyć wybierając tę specjalizację.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami, szczególnie tegorocznych oraz przyszłorocznych maturzystów.

Po zakończonym spotkaniu, będzie można wciąż zadawać pytania i rozmawiać z pracownikami i studentami w holu przed aulą.